Technologie obróbki powierzchni: gratowarki, szlifierki taśmowe, polerki


MD6 - Gratowarka, szlifierka szerokotaśmowa

Wysokowydajna technologia szlifierek przemysłowych z jednostkami roboczymi przeznaczonymi do gratowania.

gratowarka, szlifierka szerokotaśmowa, costa levigatrici, MD6

Gratowarka, szlifierka szerokotaśmowa MD6:

Seria ta, dostępna z szerokością roboczą 1350mm, łączy w sobie wysokowydajną technologię szlifierek przemysłowych z jednostkami roboczymi przeznaczonymi do gratowania.

Maszyny te mogą być wyposażone w 1 i do 6 wewnętrznych jednostek roboczych oraz do 2 zewnętrznych. Różne poziomy wykończenia powierzchni można osiągnąć w jednym przejściu, łącząc więcej jednostek roboczych w jednej ramie.

Dłuższe taśmy ścierne, zgodne z uniwersalnymi gratownicami, gwarantują profesjonalne wykończenie powierzchni i jej stałą chropowatość, również na najtrudniejszych materiałach, przy zachowaniu stałego poziomu ścieralności.

Jednostki szczotkowe SB250, z systemem szybkiego odciągu, mogą dodać wykończenie Scotch Brite (tm) do stali nierdzewnej, aluminium, itp.

Teraz możliwe jest gratowanie, polerowanie i wykańczanie powierzchni szczotką na poziomie przemysłowym przy użyciu tylko jednej maszyny.

  • szerokość robocza: do 1350 mm
  • funkcje:
    zaokrąglanie krawędzi, bezkierunkowe szlifowanie powierzchni, gratowanie, czyszczenie krawędzi tlenem i usuwanie sprayu laserowego / zadziorów
  • materiał: stal, stal nierdzewna, aluminium itp.
  • producent: COSTA Levigatrici
Efekt gratowania i szlifowania