Technologie obróbki powierzchni: gratowarki, szlifierki taśmowe, polerki

INTERPOLER s.c.

Dopracowana technologia. Niezawodny serwis.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firm COSTA Levigatrici oraz KUHLMEYER w Polsce. W oparciu o wieloletnie doświadczenie tworzymy zespół, który specjalizuje się w doborze nowoczesnych technologii szlifowania, gratowania oraz polerowania w sektorze metalowym. Doświadczenie i wiedza w dziedzinie obróbki powierzchniowej metalu jest niezbędna do prawidłowego wdrożenia maszyn. Uczestniczymy w prowadzeniu Klienta od samego zainteresowania tą technologią do momentu wdrożenia maszyny i utrzymania jej w ruchu.

Jakość szlifowania i polerowania można uzyskać tylko wtedy, kiedy oprzemy się na doświadczeniu i wiedzy firmy wdrażającej, producentów maszyn oraz mediów i najważniejsze - współpracy z Klientem. Jesteśmy wtedy pewni, że procesy proponowane przez nas będą pomocne przy polepszeniu jakości pracy, powtarzalności procesów, poprawienie szybkości produkcji, polepszenia warunków pracy dla operatorów, zmniejszenie poboru energii elektrycznej itp. 

Interpoler - technologie obróbki powierzchni
Interpoler - technologie obróbki powierzchni
Interpoler - technologie obróbki powierzchni
Interpoler - technologie obróbki powierzchni
Interpoler - technologie obróbki powierzchni
Interpoler - technologie obróbki powierzchni

Dlaczego MY ?

Procesy zaproponowane przez nas polepszą jakość pracy w Twojej firmie, zagwarantują powtarzalność procesów, poprawią szybkość produkcji.

Nasze motto ?

Najważniejszy jest Klient, jego cele i oczekiwania. Z nami szeroko rozumiana kultura współpracy nabiera nowego, lepszego znaczenia.

Jak pracujemy ?

Uczestniczymy w prowadzeniu Klienta od samego zainteresowania naszą technologią do momentu wdrożenia maszyny i utrzymania jej w ruchu.

DOŚWIADCZENIE
I WIEDZA

SZYBKOŚĆ
DZIAŁANIA

ZAPLECZE
TECHNICZNE

DOSKONAŁY STOSUNEK
JAKOŚCI DO CENY

INTERPOLER s.c.

Autoryzowany przedstawiciel na rynku polskim firmy Costa Levigatrici Spa oraz Kuhlmeyer Machinenbau GmbH.
Sylwester Rosół

Sylwester Rosół

CO-OWNER

Absolwent GWSH im. Wojciecha Korfantego w Katowicach kierunku Międzynarodowe Stosunki Ekonomiczne. Odpowiedzialny za dobór technologii do procesów produkcyjnych, kilkunastoletnie doświadczenie w przemyśle maszynowym dotyczącym gratowania, przygotowania powierzchni metalowych oraz szlifowania elementów płaskich oraz przestrzennych.

Monika Mężyk

Monika Mężyk

CO-OWNER

Absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach. Wieloletnie doświadczenie w nawiązywaniu i utrzymaniu kontaktów z Klientami oraz obsłudze przed i posprzedażowej.

Mariusz Firut

Mariusz Firut

CO-OWNER

Wieloletnie doświadczenie przy wdrażaniu maszyn do obróbki powierzchniowej elementów stalowych, szkoleniu operatorów, a także doboru materiałów eksploatacyjnych dostosowanych do oczekiwań Klienta.
Bardzo dobra znajomość maszyn sterowanych numerycznie oraz procesów obróbki maszynowej stali. W połączeniu z wysoką kulturą pracy, precyzją i uporem w dążeniu do celu oraz licznymi kursami podnoszącymi kwalifikacje staje się specjalistą w branży metalowej.

Interpoler na XVI Targach STOM TOOL w Kielcach
Interpoler - prezentacja naszej firmy i oferowanych usług przy okazji targów w Kielcach
Interpoler - prezentacja naszej firmy i oferowanych usług przy okazji targów w Poznaniu